2020 - Architektura, projekty servis-inženýring...
Dolnická 2513/13, Cheb

Projekty

Některé z věcí, které děláme

Našim zákazníkům přizpůsobíme i typový projekt přímo na míru.

Vizualizace

Je forma ve skutečných velikostech a rozměrech uskutečnit reálný pohled na stavbu.

Zjistit více

Projekty staveb

Projektová dokumentace stavby  musí odpovídat platné vyhlášce, dokumentace pro stavební povolení (DSP) se nesmí použít pro realizaci stavby, zodpovědnost přebírá stavebník a realizační firma.

Zjistit více

Inženýrská činnost

Je projednání stavebního záměru projektu stavby s veřejnými orgány.

Zjistit více

Průzkumy

Jsou z důvodu zajištění kvality stavby, statické soudržnosti, zdravotně nezávazné stavby a pod.

Zjistit více

Našim zákazníkům připravíme projekt přímo na míru.

Naším cílem je, aby byl zákazník spokojený nejen ve fázi projektu, ale především po dokončení stavby domu. Nabízíme zákazníkům realizaci RD spolupracujícími realizační firmou.

Spolupracujeme s realizační firmou, která garantuje ceny domů, kvalitu práce a termíny předání. U naší realizační firmy se nemusíte obávat navyšování ceny v průběhu staveb.

Posuzování zděných staveb dle Eurokódu 8 na seizmicitu.

Tyto nové požadavky přináší vyšší úroveň bezpečnosti ve stavebnictví, ale také zvyšují nároky na projektanty, aby přijaly nové metody a postupy návrhu. Po zavedení Eurokódu 8 pro ČR je nutno od 1. 3. 2010 posuzovat na seizmické účinky i zděné stavby na území České republiky. Ustanovení této normy nemusí být dodržována ve speciálních případech velmi malé seizmicity, která je určeno hranicí, kterou stanový projektant.

V projektu návrhu stavby se také musí vyřešit vliv zátížení sněhem a větrem na stavbu z důvodu její stability a bezpečnosti.